Акции

Актуальна пропозиція від компанії "Мебелюкс"

Актуальна пропозиція від компанії "Мебелюкс"

Тільки для власників квартир ЖК «Щасливий» діє ексклюзивна пропозиція від компанії "Мебелюкс". Кожен, хто підпише з 17 травня 2016 року договір завдатку, гарантовано отримує сертифікат на 2000 грн., який дає можливість зарахувати вказану суму в якості авансового платежу на виготовлення будь-яких меблів від компанії «Мебелюкс» на суму від 15000 грн.

Ознайомитися з асортиментом спалень, передпокоїв, віталень, столових Ви можете на сайті mebelux.com.ua . Телефон керівника проекту Ігоря (063) 596-05-42.

"Мебелюкс" пропонує меблі кращих виробників світу. Оберіть собі до смаку!

Плитка, сантехніка — це Агромат

Плитка, сантехніка — це Агромат

Шановні клієнти компанії «НоваБудова»! Компанія «Агромат» - найбільший національний імпортер керамічної плитки та сантехніки зі всього світу – нещодавно стала партнером компанії «НоваБудова». Кожен, хто підпише договір завдатку з 1 серпня 2014 року, гарантовано отримає карточку зі знижкою до 20% на пропозиції товарного ряду компанії «Агромат». Таким чином, до нової квартири європейської якості, ви отримаєте кераміку з Європи на вигідних умовах!

Ремонт із «НоваБудова» - щасливе новосілля!

Телефони для довідок: (067) 785-88-38, (095) 766-41-10

«НоваБудова» і «Епіцентр»: будуємо разом!

«НоваБудова» і «Епіцентр»: будуємо разом!

Шановні клієнти компанії «НоваБудова», кожен, хто підпише договір завдатку з 3 грудня 2013 року гарантовано отримає картку зі знижкою на більшість товарів будівельно-господарського гіпермаркету "Епіцентр".Поспішайте - кількість карток обмежена! Акційна пропозиція діє в Епіцентрі, який знаходиться за адресою с. Петропавлівська Борщагівка, вул. Кришталева, 6.

Купи квартиру та отримай вигідні знижки на товари для ремонту та благоустрою власного житла!

Роби ремонт разом з «НоваБудова»!