НоваБудова Львів – це інвестиційно-будівельна компанія, яка робить життя народу України комфортнішим, будуючи якісне житло нового покоління. Бажаєте купити квартиру у Львовi без посередників? Звертайтеся до нашої компанії. Адже наша фірма вже від 2005 року спеціалізується на будівництві жилої нерухомості, отримала загальне признання і позитивні відгуки в Києві, а тепер будує доступне житло у Львові.

Компанія проводила будівництво комфортного житла у спальних районах міста Києва з розвинутою інфраструктурою та безпечним районом, що є стратегічним напрямком роботи компанії НоваБудова. Здобутий досвід дозволив розширювати горизонти і підкорювати нові території – відтепер будівництво відбувається у Львові.

Безперервна турбота про поліпшення якості будівельних робіт і контроль на кожній стадії – головні критерії роботи компанії. Компанія гарантує, що при покупці ви отримаєте житло, яке відповідає технічним вимогам сучасності.

При виборі квартири для купівлі варто враховувати такі чинники:

  • репутацію фірми-забудовника;
  • місце розташування будинку в якому ви бажаєте купити квартиру львів;
  • зручність планування квартири;
  • присутність поруч необхідних установ і магазинів;
  • транспортну розв'язку.

На нашому сайті ви можете ознайомитися зі схемою розташування ЖК Щасливий, інфраструктурою району та плануванням приміщення. Також ви можете побачити вже готові і здані в експлуатацію комплексами в Києві і Львові. Відгуки мешканців допоможуть вам переконатися в бездоганній репутації забудовника.

Компанія має багаторічний досвід у будівництві, що дозволяє їй зводити якісні квартири нового покоління у зручних районах з вигідним положенням. Своєю основною метою НоваБудова має створення економного, доступного та гідного помешкання з усіма доступними перевагами, яке ви можите купити у Львові.

Купити квартири у місті Львів – варіанти

Мати свою квартиру у Львові – це мрія не тільки будь-якого львів’янина, але й будь-якого жителя України. При цьому досить доступними є ціни на квартири, Львів є одним з тих міст, що мають доступне житло для купівлі. Набагато економнішою буде купівля житла у новобудові, адже таким чином ви отримаєте сучасне помешкання з можливістю регулювання витрат на опалення, газо- та водопостачання.

Новобудови мають систему утеплення стін, що значно скорочує витрати тепла у приміщенні. Таким чином, придбати квартиру у місті Львів в новобудові буде куди вигідніше, ніж купити в історичному центрі міста чи, наприклад, старому австрійському будиночку.

ЖК Щасливий – львівська квартира нового покоління

Придбана квартира від забудовника у представленому житловому комплексі – це ваш реальний шанс придбання житла, яке зможе задовольнити усі потреби в комфорті. Комплекс складають три шістнадцятиповерхових будинка, розташовані по-сусідству. Територія комплексу буде оснащена дитячим майданчиком, сучасними надземним та підземним паркінгами, спортивним майданчиком, власним дитячим садком, магазинами, аптеками та іншими важливими інфраструктурними об’єктами.

Варто зазначити, що вартість житла у ЖК Щасливий є або рівною, або навіть нижчою за середньостатистичну вартість львівських квартир які ви можете купити. Ви зможете заощадити понад 30 відсотків від загальної вартості майбутньої квартири в порівнянні з пропозиціями від інших забудовників. Погодьтесь, що ці кошти можна витратити на декорування та облаштування вашого нового помешкання.

Новобудова – це чудовий шанс придбання просторої та вдало спланованого житла, а квартира в ЖК Щасливий – це хороша можливість придбання просторого приміщення за доступною вартістю. Ви зможете придбати квартиру:

  • на одну кімнату, площею в середньому у 40-45 квадратних метрів;
  • на дві кімнати, площею в середньому у 65-70 квадратних метрів;
  • на три кімнати, площею в середньому у 70-80 квадратних метрів.

Досить просто зараз купити квартиру, Львів має безліч пропозицій від забудовників. Але знайти добросовісного забудовника досить тяжко. Не ризикуйте власною долею! Обирайте нашу компанію Новабудова і подаруйте собі комфортне й затишне житло – зателефонуйте нам!