Інвестуйте у комерційні приміщення в ЖК «Щасливий» PLATINUM та отримайте в подарунок тераси!

01.08.2022
Днів Годин Хвилин Секунд
Період проведення
акції з 01.08 до 31.08.2022

У львівському житловому комплексі «Щасливий» PLATINUM, що знаходиться на проспекті Чорновола, перші три поверхи займають комерційні приміщення. Враховуючи, що увесь перший та другий поверхи займає супермаркет «Сільпо», варто звернути увагу саме на приміщення на третьому поверсі. Вони мають великий потенціал для інвестування з цілої низки причин. Передовсім, це велика кількість потенційних клієнтів із розташованих тут офісів. Клієнтами будуть мешканці як самого ЖК, так і всього району. Крім того, планування комерційних приміщень зручні та дозволяють розмістити різні варіанти, починаючи від салону краси і закінчуючи офісом юридичної консультації тощо. Однак це ще не все! Однією з родзинок ЖК в архітектурному плані є його просторі тераси, з яких відкривається шикарний краєвид на Львів!

Тож компанія «НоваБудова» оголошує акцію. Купуйте комерційні приміщення у ЖК «Щасливий» PLATINUM  та отримуйте у подарунок тераси!

Розподілення варіантів приміщень:

  • Комерційне приміщення площею 76,2 м2 за ціною 2500$/м2 – у подарунок тераса площею 147 м2.
  • Комерційне приміщення площею 34,5 м2 за ціною 2500$/м2 – у подарунок тераса площею 49 м2.
  • Комерційне приміщення площею 64,8 м2 за ціною 2400$/м2 – у подарунок тераса площею 56 м2.

Враховуючи, що ціна на квадратний метр буде лише зростати, придбати комерційне приміщення зараз та ще й із таким подарунком – означає отримати гарантований прибуток як у випадку розміщення там власного бізнесу, так і у випадку подальшого перепродажу або здачі в оренду. 

Тож телефонуйте за номером: 067 664 04 49. І не відкладайте з купівлею, бо бажаючих є дуже багато! Приходьте на перегляд до відділів продажу на вулиці Чайковського, 26 та на проспекті В. Чорновола, 77.