«НоваБудова» – квартири від забудовника в новому будинку

1 дім будується
ЖК "Щасливий" PLATINUM у Львові

ЖК "Щасливий" PLATINUM у Львові

2 доми будується
3 доми в проекті
ЖК "Crystal Avenue" в Петропавлівській Борщагівці

ЖК "Crystal Avenue" в Петропавлівській Борщагівці

1 дім збудовано
1 дім будується
1 дім в проекті
ЖК "Щасливий" у Львові

ЖК "Щасливий" у Львові

13 домів збудовано
1 дім будується
ЖК "Щасливий" в Софіївській Борщагівці

ЖК "Щасливий" в Софіївській Борщагівці

13 домів збудовано
ЖК "Щасливий" в Петропавлівській Борщагівці

ЖК "Щасливий" в Петропавлівській Борщагівці

Новини

Компанія «НоваБудова» роздала подарунки для жителів комплексів!

Компанія «НоваБудова» роздала подарунки для жителів комплексів!

30 Грудня 2018

Протягом декількох днів компанія «НоваБудова» роздавала солодкі подарунки для своїх найменших жителів. Батьки разом зі своїми дітьми приходили у найближчі до їхнього будинку відділи продажів за малень...

Всі новини

Купити квартиру у Києві

Придбання квартири — це важливе рішення, що вимагає ретельного зважування всіх за і проти. Адже житло повинне бути затишним і комфортним. На київському ринку нерухомості представлено безліч варіантів квартир, здатних задовольнити навіть найвишуканіший смак. Свої пропозиції виставляють як забудовники, так і агенства-посередники. Така велика кількість пропозицій може стати великою перешкодою для виваженого рішення. Якщо останнім часом ви частіше друкуєте в пошуковиках “куплю квартиру в Києві”, тоді ви потрапили в необхідне місце.

Квартира без посередників у Києві. Основні переваги:

  • Економічно.

Вам не потрібно переплачувати значну суму за посередництво. Купуючи квартиру у забудовника, ви не тільки не переплачуєте, а й заощаджуєте. Багато компаній на ранніх етапах будівництва надають клієнтам пільгові умови. Тому що новобудова потребує значного фінансування. При цьому придбання навіть готової квартири у забудовників на порядок дешевше, ніж у ріелторських фірм. Адже квартири в Києві без посередників є найвигіднішим варіантом придбання житла.
  • Просто.
Купуючи квартиру у будівельних компаній, ви можете забути про складні угоди та зайві процедури, що займають багато часу. Це пов'язано з тим, що в угоді не братимуть участі треті особи, що робить процес максимально простим і швидким.
  • Більше можливостей.
Однією з головних переваг співпраці з будівельними компаніями є те, що ви можете зробити квартиру за своїм проектом, а не задовольнятися наявними варіантами. Квартира мрії — це реально!
  • НоваБудова — це гарантія якості
Для будівництва будинків ми використовуємо тільки високоякісні матеріали і сучасні технології, тому ваше житло буде надійним і комфортним. З такими будинками ніколи не виникне проблем з шумом, несправними ліфтами і неробочими системами комунікацій. Наші оселі підтримують оптимальний мікроклімат, утримуючи тепло взимку, та не пропускаючи гаряче повітря влітку.

Недорогі квартири в Києві. Міф чи реальність?

Ви вже зрозуміли, що купити квартиру недорого можливо лише, якщо відсутня «допомога» зі сторони посередників. Придбання житла у будівельних компаній є найбільш вигідним варіантом з безліччю переваг. Дуже важливо серйозно підійти до питання вибору забудовника для того, щоб отримати бажаний кінцевий результат.

Компанія "Нова Будова" веде свою успішну діяльність з 2005 року. За цей час ми реалізували безліч проектів і здійснили мрію сотень людей. Наше головне завдання полягає у якісному задоволенні потреб споживачів. Ми цінимо наших клієнтів, тому ретельно вибираємо матеріали і стежимо за якістю на всіх етапах будівництва. А над проектами працюють тільки висококваліфіковані фахівці. Наша компанія зробила все можливе, щоб споживачі могли купити квартиру в Києві недорого.

Що ви отримуєте від співпраці з компанією "Нова Будова"?:

  • Високоякісне і надійне житло, виконане відповідно до сучасних стандартів.
Компанія "Нова Будова" вважає, що якість понад усе. Тому для будівництва ми використовуємо тільки якісну сировину від перевірених постачальників. Ми стежимо за змінами на ринку і постійно впроваджуємо в діяльність нові технології. Завдяки цьому будинки мають високу конкурентну спроможність і користуються великим попитом.
  • Вигідна і комфортна співпраця
Задоволеність клієнтів є основною метою нашої діяльності, тому ми з радістю допоможемо вам підібрати відмінне житло.
  • Прозорість цінотворення.
Ми цінуємо взаємовідносини з нашими клієнтами. Це означає, що ви можете розраховувати на абсолютну прозорість.