вIдчуй себе вдома

«НоваБудова» – квартири від забудовника в новому будинку

ЖК "Щасливий" в Петропавлівській Борщагівці

ЖК "Щасливий" в Петропавлівській Борщагівці

ЖК "Щасливий" в Софіївській Борщагівці

ЖК "Щасливий" в Софіївській Борщагівці

ЖК "Щасливий" у Львові

ЖК "Щасливий" у Львові

ЖК «Щасливий» PLATINUM у Львові

ЖК «Щасливий» PLATINUM у Львові

ЖК "Crystal Avenue" в Петропавлівській Борщагівці

ЖК "Crystal Avenue" в Петропавлівській Борщагівці

Новини

ЖК «Crystal Avenue»: детально про будівництво першої черги на Оксамитовій, 9-А

ЖК «Crystal Avenue»: детально про будівництво першої черги на Оксамитовій, 9-А

10 Серпня 2018

Тримаємо вас в курсі того, як просувається будівництво у комплексі, який, ми сподіваємось, вже встиг стати вашим майбутнім помешканням. А якщо ще ні, можливо, час розглянути саме таку можливість!

Останній будинок ЖК «Щасливий» у Петропавлівці незабаром відчиниться для ремонтів

Останній будинок ЖК «Щасливий» у Петропавлівці незабаром відчиниться для ремонтів

3 Серпня 2018

Якщо ви інвестор або власник квартири по вул. Оксамитовій, 20-Г, запрошуємо вас на ремонт до вашої квартири! З 20 серпня ви зможете отримувати ключі у ЖЕКу «Щасливий» в Петропавлівській Борщагівці.

Всі новини

Купити квартиру у Києві

Придбання квартири — це важливе рішення, що вимагає ретельного зважування всіх за і проти. Адже житло повинне бути затишним і комфортним. На київському ринку нерухомості представлено безліч варіантів квартир, здатних задовольнити навіть найвишуканіший смак. Свої пропозиції виставляють як забудовники, так і агенства-посередники. Така велика кількість пропозицій може стати великою перешкодою для виваженого рішення. Якщо останнім часом ви частіше друкуєте в пошуковиках “куплю квартиру в Києві”, тоді ви потрапили в необхідне місце.

Квартира без посередників у Києві. Основні переваги:

  • Економічно.

Вам не потрібно переплачувати значну суму за посередництво. Купуючи квартиру у забудовника, ви не тільки не переплачуєте, а й заощаджуєте. Багато компаній на ранніх етапах будівництва надають клієнтам пільгові умови. Тому що новобудова потребує значного фінансування. При цьому придбання навіть готової квартири у забудовників на порядок дешевше, ніж у ріелторських фірм. Адже квартири в Києві без посередників є найвигіднішим варіантом придбання житла.
  • Просто.
Купуючи квартиру у будівельних компаній, ви можете забути про складні угоди та зайві процедури, що займають багато часу. Це пов'язано з тим, що в угоді не братимуть участі треті особи, що робить процес максимально простим і швидким.
  • Більше можливостей.
Однією з головних переваг співпраці з будівельними компаніями є те, що ви можете зробити квартиру за своїм проектом, а не задовольнятися наявними варіантами. Квартира мрії — це реально!
  • НоваБудова — це гарантія якості
Для будівництва будинків ми використовуємо тільки високоякісні матеріали і сучасні технології, тому ваше житло буде надійним і комфортним. З такими будинками ніколи не виникне проблем з шумом, несправними ліфтами і неробочими системами комунікацій. Наші оселі підтримують оптимальний мікроклімат, утримуючи тепло взимку, та не пропускаючи гаряче повітря влітку.

Недорогі квартири в Києві. Міф чи реальність?

Ви вже зрозуміли, що купити квартиру недорого можливо лише, якщо відсутня «допомога» зі сторони посередників. Придбання житла у будівельних компаній є найбільш вигідним варіантом з безліччю переваг. Дуже важливо серйозно підійти до питання вибору забудовника для того, щоб отримати бажаний кінцевий результат.

Компанія "Нова Будова" веде свою успішну діяльність з 2005 року. За цей час ми реалізували безліч проектів і здійснили мрію сотень людей. Наше головне завдання полягає у якісному задоволенні потреб споживачів. Ми цінимо наших клієнтів, тому ретельно вибираємо матеріали і стежимо за якістю на всіх етапах будівництва. А над проектами працюють тільки висококваліфіковані фахівці. Наша компанія зробила все можливе, щоб споживачі могли купити квартиру в Києві недорого.

Що ви отримуєте від співпраці з компанією "Нова Будова"?:

  • Високоякісне і надійне житло, виконане відповідно до сучасних стандартів.
Компанія "Нова Будова" вважає, що якість понад усе. Тому для будівництва ми використовуємо тільки якісну сировину від перевірених постачальників. Ми стежимо за змінами на ринку і постійно впроваджуємо в діяльність нові технології. Завдяки цьому будинки мають високу конкурентну спроможність і користуються великим попитом.
  • Вигідна і комфортна співпраця
Задоволеність клієнтів є основною метою нашої діяльності, тому ми з радістю допоможемо вам підібрати відмінне житло.
  • Прозорість цінотворення.
Ми цінуємо взаємовідносини з нашими клієнтами. Це означає, що ви можете розраховувати на абсолютну прозорість.