Квартири бізнес-класу в ЖК «Щасливий» PLATINUM – це статусне житло, яке призначене для людей, котрі не згодні ні на що, крім найкращого. Це стосується не тільки вимог до рівня комфорту, а й до розташування. І йдеться тут не лише про переваги близькості до центру, а також про цілий ряд моментів.

Переваги розташування житлового комплексу

ЖК «Щасливий» PLATINUM знаходиться на проспекті В. Чорновола, у районі міста, який динамічно розвивається. Там відкриваються нові офіси, зростає рівень інфраструктури, є чудове транспортне сполучення. Тож ця частина міста найближчим часом цілком може перетворитися на діловий центр Львова.

Крім того, у пішій доступності від житлового комплексу «Щасливий» PLATINUM знаходяться супермаркети, басейн, два торгівельно-розважальних центри.

Казкові панорами

Життя в квартирі такого будинку даруватиме радість навіть у дрібницях, наприклад, тут відкриваються чудові краєвиди. ЖК «Щасливий» PLATINUM знаходиться у частині міста зі старовинною архітектурою, яка робить міський пейзаж таким своєрідним і казковим.

Є різні варіанти вільного житла, наприклад:

  • Однокімнатні квартири з площею 36 м2 – чудовий об’єкт для інвестицій у нерухомість.
  • Однокімнатні квартири з площею 45 м2 з великою кухнею і панорамними вікнами.
  • Двокімнатні квартири, вікна яких виходять на парк або на Високий Замок.
  • Трикімнатні квартири, ідеальні для сімей з дітьми і тих, хто любить простір.

Також у наявності квартири, з вікон яких відкривається вид на Ратушу – одну з головних туристичних принад Львова. Насолоджуватися цією красою можна з панорамних вікон, які забезпечують природне освітлення.

Кілька слів про квартири з терасами

На третьому поверсі будинку є квартири з величезними терасами. Перші два поверхи будівлі – комерційні приміщення, які, до речі, теж можна придбати для власного бізнесу. Великі відкриті тераси на третьому поверсі знаходяться над цими приміщеннями.

У залежності від варіанту площа такої тераси може бути близько 59 або 170 м2. Однак цифри не можуть передати відчуттів, які охоплюють, коли стоїш там. Запрошуємо на перегляд, аби на власні очі подивитися і на панорамні вікна, і на планування, і на пейзажі, які будуть кожного дня радувати вас.

Використати цей вільний простір можна по-різному: влаштовувати вечірки, засмагати під літнім сонцем, організовувати творчі івенти та виставки. Житло з терасами – особлива VIP-пропозиція від компанії «НоваБудова».

З усіх питань телефонуйте менеджерам компанії: (067) 664 05 30 і (067) 664 07 86. Приходьте також у відділи продажів за адресами: вул. Чайковського, 26, проспект В. Чорновола, 67.