Компанія НоваБудова

Шукаєте квартиру в Києві або у Львові? Компанія «НоваБудова» будує так, щоб ви змогли знайти у нас квартиру, яку ви хотіли.

Впевнені, купуючи житло, вам найбільше хочеться одразу опинитися у місці, де зібрано усі найзручніші рішення.

Тому з початком будівництва ми продумуємо все наперед. Наші комплекси розташовані в ближньому передмісті Києва та у Львові. Локацію кожного ЖК обрано так, щоб поруч була зручна транспортна розв’язка, торгові центри, місця відпочинку і приємні озеленені території.

Ми хочемо, щоб ваше життя у наших комплексах радувало вас кожного дня. Тому наші будинки обслуговуються власними ЖЕК, а сервіс ми не припиняємо, навіть після введення в експлуатацію. У двох наших ЖК є дитячі садочки. Ви та ваша родина відчуватимете себе захищеними, адже ми дбаємо про безпеку та оснащуємо комплекси охороною. А на території розташовуємо дитячі майданчики, місця для спорту та відпочинку.

В наших житлових комплексах ви зможете купити квартиру в розстрочку або розпочати інвестування на етапі будівництва, придбати квартиру у готовому будинку або «під ключ» з євроремонтом. Ми руйнуємо міф про недоступність такої покупки, як квартира, і пропонуємо якісне та надійно збудоване житло економ-, комфорт- та бізнес-класу.

На цьому сайті ми регулярно публікуємо для вас новини з етапів будівництва та розповідаємо про усі оновлення на наших об’єктах, щоб залишатися максимально прозорими для вас. Також дізнаватися актуальні та практичні поради, які допоможуть вам у виборі житла, поради з облаштування нової квартири, ремонту, про наші акції ви зможете на каналі «НоваБудова» в Youtube, а також у нашій групі в Facebook.

За 14 років наполегливої роботи ми побудували 35 будинків, 5 житлові комплекси та 2 дитячі садочки, розширили власну географію будівництва. В наших квартирах живуть 5200  родин і ми вдячні усім, хто довірився нам та будує своє щастя у наших будинках. Ми рухаємося вперед, віримо у найкраще майбутнє для нашої країни та продовжуємо робити справу, яку так любимо — дарувати вам дім!


 

«НоваБудова»: ми будуємо житло — ви будуєте щастя!