"НоваБудова" - інвестиційно-будівельна компанія, що з 2005 року спеціалізується на сегменті житлової нерухомості. Основні збудовані "НоваБудовою" житлові комплекси розташовані у затишних районах, на межі міста Києва, куди легко дістатись і де завжди спокій та тиша. Саме це є стратегічним напрямком нашої компанії.

     Ми працюємо для того, щоб численні сім’ї отримали довгоочікувану змогу придбати затишну та якісно збудовану квартиру поблизу шкіл, садочків та торгових центрів столиці, до яких можна було б дістатися пішки. Купивши житло у нас ви можете зекономити близько 30 відсотків та направити їх на облаштування вашої домашньої оселі.

"Колись це була моя мрія, а тепер – моя реальність"

     «Колись це була моя мрія, а тепер – моя реальність!» - радісно говорять мешканці, які вже проживають у збудованих нашою компанією будинках.

    Ґрунтуючись на багаторічному досвіді ми розуміємо, що однією з основних потреб людини є дім. Це саме те місце, де можна відпочити від усього, і де, сховавшись від суєти та буденного клопоту, ти можеш насолодитися тишею або спілкуванням з близькими людьми.

    Саме тому основною стратегією компанії є створення високоякісного житла європейського класу, яке забезпечує комфортні умови для життя сучасної людини.

    Більшість будинків із загальною площею понад 160 000 кв.м. збудовано в районі Софійської та Петропавлівської Борщагівки, а також у м. Вишневе.