— Компанія «НоваБудова» не завищує вартості. Ми завжди намагаємося досягти ціни нижчої, ніж у конкурентів, та зберегти при цьому високу якість.

І нам це вдається. Окрім того, програма безвідсоткової розстрочки від Забудовника строком до 1 року значно вигідніша за будь-який банківський кредит. Докладніше — в розділі Акції.

— Залишаться кошти на ремонт.

Купуючи житло в 300-800 метрах від Кільцевої дороги, Ви, фактично, проживаєте у столиці. Однак, при цьому зберігаєте до 30% від вартості квартири в межах Києва.

— Наші комплекси поєднують у собі тишу заміського будинку та зручності мегаполісу.

Наші об’єкти переважно розташовані в тихій та затишній місцевості. Зранку Ви можете насолоджуватися співами пташок під час ранкової пробіжки або за чашечкою улюбленої кави на просторому балконі.

— Ближче, ніж передмістя.

Ваша квартира знаходитиметься настільки близько до Києва, що Ви зможете пішки дістатися гіпермаркетів та розважальних центрів столиці, а Ваші діти матимуть змогу відвідувати столичну школу. До того ж, транспортні розв’язки міста завжди знаходитимуться поруч.

«НоваБудова» – надійна компанія, що має власну історію. Загальна площа збудованих нами з 2005 року житлових будинків перевищує 240 000 кв.м.

— Безпека інвесторів

При купівлі квартири на ранніх етапах будівництва Вам не потрібно хвилюватися за гарантії. Ще до початку будівельно-монтажних робіт компанія забезпечує наявність абсолютно повного пакету дозвільної документації.