Уже маєте значний досвід у бізнесі або тільки плануєте розпочати свою справу? Комерційні приміщення від компанії «НоваБудова» зацікавлять і великих, і дрібних підприємців.

«НоваБудова» – інвестиційно–будівельна компанія, яка з 2005 року будує житлові комплекси в Києві та Львові. Зважаючи на це, завжди є можливість обрати площу й локацію, яка підходить саме під ваш бізнес. Ці приміщення підійдуть для різних цілей: офіси, магазини, заклади харчування, салони й перукарні, освітні заклади, спортивні та медичні заклади тощо.

На сьогодні девелопер реалізує площі під бізнес в одному столичному житловому комплексі столиці та у двох ЖК Львова. Розглянемо детально особливості та переваги комерційних приміщень кожного комплексу.

ЖК «Crystal Avenue»

Єдиний у передмісті Києва комплекс бізнес–класу, який знаходиться на Петропавлівській Борщагівці всього в 300 метрах від столиці – біля Великої Окружної дороги. Уже уведено в експлуатацію першу чергу проекту. Ведеться будівництво другої та третьої черг.

Переваги комерційних приміщень у ЖК «Crystal Avenue»:

  • Метраж – від 52 до 1047 квадратних метрів.
  • Заплановано будівництво п’яти 18–поверхових будинків, що дорівнює 883 квартирам та мінімум 2700 мешканцям.
  • Поруч – уже повністю заселений комплекс із 13 будинків від «НоваБудова» – ЖК «Щасливий» (1710 квартир).

ЖК «Щасливий» PLATINUM

Житловий комплекс поряд із центром Львова на проспекті В. Чорновола. Цей район динамічно розвивається й претендує на те, щоб стати бізнес-центром міста Лева. А ще з вікон ЖК видно міську Ратушу.

Переваги комерційних приміщень у ЖК «Щасливий» PLATINUM:

  • Площі розміром від 36 до 1551 квадратних метрів на перших двох поверхах комплексу.
  • Близькість до центру означає потенційний прибуток не лише завдяки місцевим жителям із високою платоспроможністю, але й туристам.
  • Бурхливий розвиток району дозволяє зайняти вже зараз свою нішу і самому диктувати умови на ринку.

ЖК «Щасливий» Львів

Проект розташовано у Львові за адресою: вул. Бігова, 17. Це район, що знаходиться далі від центру, ніж ЖК «Щасливий» PLATINUM. Але він має свої унікальні особливості – нижча ціна, мальовничий ліс та озера поряд, вид із вікон на Замкову гору.

Переваги комерційних приміщень у ЖК «Щасливий» Львів:

  • Площі від 47 до 112 квадратних метрів.
  • Понад 600 квартир, запланованих у трьох будинках ЖК.
  • Відсутність конкурентів, а це означає, що всі жителі комплексу будуть вашими клієнтами, яким би бізнесом ви не займалися.

Детальну консультацію з приводу всіх комплексів та комерційних приміщень ви можете отримати за телефонами:

ЖК «Crystal Avenue»: (044) 499 25 67; (067) 663 89 35

ЖК «Щасливий» PLATINUM: (032) 294 95 43; (067) 664 07 86

ЖК «Щасливий» Львів: (032) 294 94 55; (067) 663 97 18