Щоб ви завжди були в курсі останніх новин будівництва, ми підготували новий огляд виконаних робіт в нашому комплексі у Львові.

Зовнішні роботи: в першому будинку ми закінчили улаштування монолітних залізобетонних перекриттів та проводимо зведення плоского даху. На рівні 15-16 поверхів відбувається кладка зовнішніх стін з керамоблоків. Паралельно встановлюємо вікна та вітражі. Ми майже повністю засклили другий, третій і четвертий поверхи та продовжуємо їх монтаж вище по будинку. А вже незабаром почнемо роботи з утеплення та оформлення фасаду.

Внутрішні роботи: в будинку триває кладка внутрішніх cтін, а також формування перегородок на 5-8 поверхах. Окрім цього виконуємо штукатурку стін на 1-4 поверхах. Стяжку підлоги майстри виконали вже у 8 квартирах і розпочали улаштування водопроводу та каналізації.

Район забудови постійно розвивається, а в нашому комплексі окрім житлових приміщень, вже представлено комерційні приміщення для офісів, салонів, магазинів та іншого, що розташовані на першому поверсі.

Будівництво першої черги в ЖК «Щасливий» по вул. Біговій, 17 поступово наближається до завершальної стадії. А тому саме час дізнатися про наявні можливості та доступні планування, щоб придбати квартиру вже цієї осені!

Ми завжди раді вітати вас у нашому відділі продажів по вул. Чайковського, 26, показати квартири та допомогти вам підібрати свою! Телефонуйте та отримайте вичерпну інформацію за номерами: (032) 229-52-72, (067) 235-18-37.

ЖК «Щасливий»: квартири для вас!