У місті Очакові Миколаївської області з 3 по 5 вересня 2014 року проводився Відкритий Чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з дзюдо серед юнаків 1998-2000 р.н. та 2001-2002 р.н.

Завдяки підтримці компанії «НоваБудова» 24 спортсмени з Київської області взяли участь у змаганнях, у яких також брали участь команди міст Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя, а також Черкаської, Кіровоградської, Одеської, Миколаївської та Житомирської областей.

Компанія «НоваБудова» регулярно підтримує спортивне життя України з метою популяризації здорового способу життя та розвитку моральних і духовних цінностей серед молоді. І це завжди дає результати! 1 місце у ваговій категорії 60 кг зайняв наш дзюдоїст Антон Михайлівський, а у вазі до 38 кг переможцем став також наш юнак – Данило Дембовський! У чемпіонаті серед дівчат до 40 кг медаль другого почесного місця взяла Анастасія Сабадаш. Також другі місця дісталися Іванові Компаніченку (до 55 кг), Богдану Дембовському (до 38 кг), Богданові Яковину (до 46 кг). Призерами третіх місць стали хлопці з команди, за яку вболівала компанія «НоваБудова»: Владислав Поплавський (до 35 кг), Сегрій Клименко (до 46 кг), Артем Станілога (до 50 кг), Захар Дмитрієв (до 55 кг), Михайло Сабадаш (до 60 кг), Олександр Охріменко (до 66 кг), Євген Омельченко (до 81 кг) і Дмитро Авраменко (понад 90 кг).

Компанія "НоваБудова" вітає переможців та бажає всім хлопцям міцного здоров'я та успіхів у подальших змаганнях!