Як і завжди, в компанії «НоваБудова» є, що запропонувати вам до осінніх холодів! Вже за півтора року комплекс на Яблуневій виріс у 6 будинків, чотири з яких вже здані в експлуатацію, 2 – в будівництві, а останній, 7-й, - на етапі фундаменту та влаштування підземного паркінгу.

В ЖК ви можете підібрати житло до будь-якого бюджету та ситуації. Квартири з готовими євроремонтами, квартири у готовому будинку, а також у розтермінування. А якщо час дозволяє, можете почати інвестування на етапі будівництва, заощадивши при цьому також немало коштів для ремонту та облаштування квартири.

У будинку 7-А, який знаходиться поруч з дитячим садочком, який ми нещодавно урочисто відкрили в ЖК, люди вже роблять ремонти в квартирах. Будинок по вул. Яблуневій, 9-Г,Д збудований і утеплений, а біля будинку починається робота з оформлення території. Всередині ведуться оздоблювальні роботи і роботи у парадних, а також вже встановлений ліфт. За темпами його наздоганяє сусідній будинок 9-А,Б,В. Тут зараз проводимо утеплення фасаду і малярно-штукатурні роботи.

В облаштованому і наповненому магазинами, кафе і кав’ярнями комплексі, є такі необхідні об’єкти інфраструктури, як аптека, цілодобова охорона і дитячий садок. Тут вже працює гарний фонтан, облаштована і викладена бруківкою більша частина прибудинкової території.

Підібрати найвдаліший варіант за вашим запитом допоможуть наші менеджери на Яблуневій, 5-А. Звертайтеся і за телефонами: (‎044) 393-08-42, (‎067) 691-60-06. В ЖК «Щасливий» точно є квартири для вас!