У приємний передсвятковий час, компанія «НоваБудова» продовжує активно працювати і будівництво на наших об’єктах активно та безперебійно просувається. Ми раді традиційно ознайомити вас з етапами будівництва комплексу «Щасливий» у Петропавлівській Борщагівці.

Зараз у будівництві ЖК «Щасливий» в Петропавлівці знаходяться два будинки: по вул. Соборній, 14 і вул. Оксамитовій, 20-А,Б,В. Отже, в будинку по вул. Соборна, 14 вже проводяться чистові роботи. Всередині під’їзди завершено, а ззовні завершується фарбування входів. Підходить до завершення і встановлення дверей у цокольних коморах. Квартири уже обладнано індивідуальними котлами на опалення, радіаторними батареями, вони прибрані, готові під ремонт і з нетерпінням чекають своїх господарів. Паралельно підходить до завершення облаштування прибудинкової території та укладання тротуарної бруківки. Також біля будинку встановлюється яскравий дитячий майданчик. Варто додати, що просто у комплексі працює дитячий садок «Щасливий», що є зручним рішенням для родин із маленькими дітками.

У цей самий час по вул. Оксамитовій, 20-А,Б,В активно триває зведення коробки будинка. 1-ша і 2-га секції знаходяться на етапі будівництва 9-го поверху. 3-тя секція перебуває на етапі будівництва 8-го поверху, 4-та секція збудована до 6-го, а у 5-й секції йдуть роботи на другому поверсі.

Поспішіть вже сьогодні звернутися за детальною консультацією до менеджерів відділів продажів у Петропавлівській Борщагівці і дізнатися про найбільш актуальні пропозиції, всі переваги комфортабельного комплексу та зручну розстрочку від забудовника. За всіма питаннями, що вас цікавлять, звертайтеся за телефонами: (093) 905-28-28, (067) 990-46-46, обов’язково приходьте на особистий перегляд квартир і станьте щасливим власником нового затишного житла напередодні яскравих зимових свят!

ЖК «Щасливий»: щастя – близько!

Фото