Компанія «НоваБудова» традиційно рада розповісти вам, шановні мешканці та інвестори, про те, як просувається будівництво у наших комплексах у Києві та Львові, про те, що вже зроблено, і тримати вас в курсі останніх нововведень і оновлень, що покликані зробити ваше життя у наших ЖК ще більш комфортним та щасливим. Сьогодні пропонуємо вашій увазі новини й огляд сучасного комплексу «Щасливий», що будується у Львові.

Наразі у будівництві перебуває перша черга ЖК «Щасливий». Перший з трьох 16-поверхових будинків вже збудовано до 4-го поверху і зараз він перебуває на етапі будівництва 5-го. Також вже збудована частина території підземного паркінгу, що знаходитиметься під будинками, а дістатися туди для мешканців буде дуже просто навіть з власного поверху – на підземний рівень паркінгу спускатиметься ліфт будинку.

Ми вже розповідали вам про те, як виглядатиме новий комплекс, втім, хотілося б представити вашій увазі ще декілька аспектів, що будуть цікаві для вас. Територія ЖК «Щасливий» у Львові становитиме 1,3510 га, буде закритою і огородженою парканом, а в’їзд до комплексу здійснюватиметься через шлагбауми. На території комплексу розташовуватимуться, окрім будинків та зручного підземного паркінгу, ще гостьовий наземний паркінг, велике поле для спортивних ігор, а також зона із спортивними тренажерами, сучасні дитячі майданчики, а прикрашатиме комплекс фонтан, що підсвічуватиметься вночі й зони відпочинку із гарними зеленими насадженнями. Але ще одним нашим нововведенням є внутрішній вигляд під’їздів наших будинків ЖК «Щасливий» у Львові. Замість звичного типажу під’їзду, ми пропонуємо новий європейський стандарт – просторий і гарний хол із консьєржем, й місцями для очікування та відпочинку, а окремим комфортним рішенням буде спеціальна кімната на першому поверсі, де під наглядом консьєржа можна буде залишити такі громіздкі речі, як велосипеди, дитячі коляски та ін.

У своїй роботі ми намагаємося знаходити найкращі та найпередовіші рішення, що зроблять ваше життя кращим та комфортнішим. Тому, якщо у вас виникли будь-які питання щодо придбання квартири у Львові та нового комплексу «Щасливий» – телефонуйте за номерами: (032) 253-37-07, (067) 426-70-70, ми завжди раді надати вам повну консультацію і розповісти про наші найкращі пропозиції! ЖК «Щасливий» у Львові чекає на вас!

ЖК «Щасливий»: щастя близько!

Фото