ЖК «Щасливий» - це завжди поєднання якісного будівництва, розвиненої інфраструктури і комфортного життя. Компанія «НоваБудова» рада повідомити Вам про етапи будівництва житлового комплексу в Петропавлівській Борщагівці.

6-та черга, 11-поверховий будинок по вул. Леніна, 10-Д/1, знаходиться на етапі будівництва 8-го поверху. До 6-го поверху встановлено вікна, а до 4-го проведено розведення електрики та сантехнічних труб. Активно йде також будівництво по вул. Леніна, 10-Ж, а саме сучасного дитячого садка, що розташований просто при будинку 10-Д/1 для зручності мешканців комплексу «Щасливий». На цей момент зведена «коробка» будівлі майбутнього садка, приміщення засклено, закінчуються роботи з утеплення фасаду та роботи зі зведення даху. Секції будинку 7-ї черги по вул. Леніна, 14-А, Б, В повністю збудовано до 5-го поверху.

Раді повідомити мешканцям по вул. Леніна, 10-Д, що до будинку вже підведено і підключено всі комунікації. Газ буде пущено протягом цього місяця.

Нагадуємо, що вже розпочато продаж квартир у будинку по вул. Леніна 10-Д/1. Тому всі, хто ще не став щасливим власником квартири з видом на озеро, поспішайте звернутися у відділи продажів ЖК «Щасливий» у Петропавлівській Борщагівці за телефонами: (044) 228-63-61, (067) 990-46-46 або прийти, щоб оглянути квартиру особисто. А напередодні весняних жіночих свят компанія «НоваБудова» і ЖК «Щасливий» дарують Вам можливість прийняти участь в акції «Золотий подарунок».

Здійсніть свою мрію про нову комфортабельну оселю сьогодні!

Фото