Компанія «НоваБудова» продовжує тримати Вас в курсі найбільш актуальних новин будівництва і пропозицій у Софіївській Борщагівці.

Отже, 2-га черга по вул. Яблунева, 13 – А, Б перебуває на завершальному етапі фасадних робіт, перший поверх будинку облицьовується плиткою, навколо майже повністю викладено бруківку. Активно просуваються й внутрішні роботи: монтуються ліфтові системи, проводяться внутрішня і зовнішня газофікація, а також оздоблювальні та штукатурні роботи у під’їздах. Динамічно просуваються роботи і в сусідньому домі по вул. Яблуневій, 13 – В, Г, де вже збудовано 10 поверхів та зводиться 11-й. У першій секції до 10-го поверху будинок засклено, тривають роботи зі штукатурки, електричне та сантехнічне розведення. У 4-й черзі ЖК «Щасливий» вже зведено 3-й поверх будівлі й зовсім поруч на етапі будівництва 2-го поверху перебуває 5-та черга. Також паралельно залитий фундамент для 6-ї черги. Нагадуємо, що 1-шу черга у ЖК «Щасливий» по вул. Яблуневій, 5 – А, Б, В вже введено в експлуатацію і зараз у будинку залишилось лише декілька вільних квартир.

Неможливо не відмітити й зручність розташування комплексу «Щасливий». Зовсім поруч тут знаходяться зупинки транспорту, які допоможуть легко дістатися до вузлових станцій метро – Академмістечко, Житомирська або Теремки, Іподром, ВДНГ. А власникам авто буде цікаво дізнатися, що майже навпроти комплексу є автомобільний кінотеатр «Кінодром», поруч з яким знаходиться ресторан швидкого харчування «McDonalds». Але, окрім цього, для зручності мешканців і створення атмосфери комфортного життя багато чого передбачено і в самому комплексі «Щасливий»: це і сучасний дитячий садок, і супермаркет «Фора», магазини, зони відпочинку, ігрові майданчики та багато іншого.

Не відкладайте мрію про власне житло на завтра! Щоб бути в курсі всіх актуальних пропозицій, квартир, що є у наявності й обрати найкращі планування, звертайтеся за телефонами нашого відділу продаж: (044) 223-76-76, (067) 885-40-40 і наші менеджери нададуть Вам інформацію, що Вас цікавить.

Щасливі люди живуть в ЖК «Щасливий»!

Фото