Ну хто не мріє про власне житло! У ваших фантазіях це, звісно, шикарна вілла десь на березі моря, а якщо ближче до міста – то як мінімум чотирикімнатна квартира. Щоправда, коли справа доходить до того, щоб купити квартиру, Львів з радістю представляє вам усі можливості – але ваш рахунок у банку скрушно «розводить руками»: заощаджень поки що вистачить лише на однокімнатне помешкання, та й то – далеченько від центру... Не варто занепадати духом, така квартира теж має безліч переваг, особливо для молодої родини! Тим більше, що київський досвід компанії «НоваБудова» довів: оселитися у передмісті варто не тільки заради економії, а й заради власного комфорту.

«Однушка» - це:

  • мінімальні витрати на опалення,
  • доволі незначний «набір» меблів, на які вам слід витратитися,
  • витрати на ремонт у рази менші, ніж у трикімнатній (до речі, для мешканців будинків «НовоїБудови»передбачені непогані умови купівлі будматеріалів у «Епіцентрі»).

Обравши житло майже за містом від «НовоБудови», ви отримаєте:

  • менше шуму і смогу,
  • відсутність великої кількості автівок і потоку незнайомців, а отже, можливість випускати дитину погуляти у дворі з друзями (до речі, облаштовані двори – це ще одна приємна візитівка компанії),
  • меншу наповненість шкіл та садків (так, вам не доведеться два роки вистояти у черзі!),
  • безвідсоткову розстрочку на рік,
  • ціна на квартиру у Львівській області може виявитися настільки привабливою, що у вас іще й на новосілля вистачить.

Ассортимент якісних квартир від “НовоБудови” у місті Львів

А якщо ваша родина швидко «розшириться»?

Часто трапляється, що молоді люди вирішують купити однокімнатну квартиру у м. Львові, і їм у ній дуже комфортно, але ось народжується дитинка, і це одразу двійня… На допомогу приїздить бабуся, і затишне гніздечко стає схожим на гуртожиток. Що робити?

1. Обміняти квартиру з доплатою на більшу. Якщо ваша «стартова» квартира розміщена у новому будинку європейського зразку, її ціна тільки зростатиме з часом, чи не так?

2. Продати свою однушку і переїхати у передмістя, у більше житло. Скажімо, ваша квартира знаходиться у центрі – ви можете розраховувати на двокімнатну за межею міста, у «НовоБудові». Щоб не переплачувати, краще купити квартиру у Львові без посередників – тобто одразу у забудовника. Отримаєте масу переваг: чисті вулиці, де вам буде зручно гуляти з візочком, садочки… До того ж, поряд з вами також житиме чимало молодих батьків, тому що в новобудовах найчастіше селяться молоді родини. Буде з ким товаришувати і вам, і вашим малюкам!

3. Здати своє помешкання квартирантам, а самим переїхати… Так-так, в те ж передмістя, в орендоване житло, так як вартість квартир у Львові більш приваблива.


На що звертати увагу, якщо ви тільки плануєте купити свою першу квартиру?

Звісно, при незначному бюджеті вас у першу чергу цікавитимуть ціни на квартири у Львові. Якщо обраний вами будинок тільки почали зводити (і робить це хороший забудовник з позитивною репутацією, такий, як «НоваБудова» – це дуже важлива умова), кожен квадратний метр буде дешевшим.

Далі – наявність поряд необхідних вам установ. Наприклад, для пари, яка планує завести дитинку, дуже важливими будуть районна поліклініка і лабораторії (сюди вагітна ходитиме щомісяця), дитячаполіклініка, і звичайно, не переповнений садочок, або хоча б групи раннього розвитку дітей. Ось чому вам варто розглянути пропозиції «НовоБудови» - врахувавши свій досвід роботи, тут планують зведення будинків лише у повністю придатних до життя районах. Купивши тут квартиру, ви опинитеся не на «безлюдному острові», а в районі, у якому є магазини, аптеки, школа. Наче й дрібниці – але саме з них і складається по-справжньому комфортне життя!