Компанія "Нова Будова" пропонує великий вибір квартир в ЖК на Петропавлівській Борщагівці. Особливу увагу забудовник приділяє саме Петропаловській Борщагівці, тому що це дивовижне місце з багатою рослинністю і свіжим повітрям. Екологічно чистий район з високим рівнем розвитку інфраструктури - що може бути краще? Незважаючи на це, територія розміщена неподалік від Києва, а завдяки наявності зручної транспортної розв'язки дістатися до необхідного місця зовсім не проблема.

Якісні квартири в Петропавлівській Борщагівці

Для будівництва нових будинків компанія "НоваБудова" використовує виключно якісну сировину від зарекомендувавших себе, на світовому ринку, виробників. Усі матеріали сертифікованих і відповідають міжнародним стандартам якості. Завдяки чому ЖК Щасливий володіє високою міцністю і безпекою. Для зведення новобудов ми запрошуємо кращих фахівців, тому об'єкти виключають наявність будівельних дефектів.

Купити квартиру на Петропавлівській Борщагівці без посередників?

Ми вважаємо, що для якісної взаємодії з клієнтами та задоволення їх потреб, посередництво є недоречним. Ми хочемо дійсно розуміти чого хоче споживач. Для нас важливе збереження прийнятної ціни. Тому вам не доведеться переплачувати за послуги ріелтерських компаній. Відсутність посередників значно зменшує кількість "паперової роботи" і робить більш простим процес складання угоди. Ось чому ми воліємо продаж квартир без посередників.

Купуйте квартиру в ЖК Щасливий з налагодженою інфраструктурою району.

Набридло довго стояти на зупинці в очікуванні транспорту? Автобусна зупинка знаходиться дуже далеко від дому? Відсутність налагодженої інфраструктури ускладнює життя? Хочете, щоб наболілі проблеми залишилися в старій квартирі? Ми допоможемо вам.

Новобудови Петропавлівської Борщагівки - це прекрасна інфраструктура. Наявність ключових транспортних розв'язок в рази скоротять час потрібний вам, щоб доїхати до роботи, чи на навчання. Близьке розміщення магазинів, навчальних і медичних установ дозволить забути про проблему тривалого добирання по місту. Придбавши нерухомість на Борщагівці ви позбавитесь будь-яких проблем з пробками, чи іншими проблемами, що притаманні густонаселеним районам Києва.

Чесне придбання квартири на Борщагівці

Компанія "НоваБудова" на будівельному ринку працює вже 11 років і за цей час ми отримали масу задоволених клієнтів і позитивних відгуків. У нашій діяльності, ми керуємося "прозорістю" взаємодії з клієнтами, тому при покупці у нас квартири, ви гарантовано одразу отримуєте договір і всі права на власність.