Кінець 20 сторіччя став «ерою гуртожитків» - навіть якщо у людини була власна квартира, там проживала не тільки ця людина з дружиною чи чоловіком, а й її діти з невістками, зятями та внуками. Перше десятиліття 21 сторіччя – це вже «ера оренди». Багато хто став заробляти достатньо для того, щоб виїхати з батьківського гніздечка і дозволити собі хоч і орендовану, але окрему квартиру. Але прогрес не стоїть на місці: у наш час «ера оренди» плавно переростає у «еру власництва». Виростає нова нерухомість Львів приманює на свій ринок по-справжньому крупних гравців (таких, як «НоваБудова»,котра добре зарекомендувала себе у Києві). Настав час і вам купити своє власне житло і нарешті прописатися там, де ваші діти ходять до школи!

В чому переваги продажу нерухомості від НоваБудова?

  1. Тим, що вона не просто будує стіни. Ця компанія турбується про те, щоб її клієнти завжди отримували всю достовірну інформацію про зведення їхнього будинку. На сайті «НовоБудови» Львів можна побачити фото етапів будівництва за різними адресами; а, крім того, працює форум, на якому менеджер може дати відповідь на всі ваші питання.
  2. Це - нерухомість Львова без посередників. Навіщо переплачувати ріелтерам, які частіше за все навіть документи старого власника квартири не перевіряють? Краще одразу ж звернутися до забудовника і придбати первинне житло, без «хвостів» у вигляді заборгованості за комунальні послуги, незаконно виписаних жильців, гнилих труб водовідведення і тому подібних «бонусів» вторинної квартири.
  3. Це не тільки вигідні ціни на львівську нерухомість, а ще й надзвичайно вигідне розташування. Будинки віддалені від центру, так що можуть порадувати своїх майбутніх мешканців чистим повітрям, наявністю парковки та зелених насаджень. А крім того, присутність поряд вигідних транспортних вузлів гарантує вам: з дому ви зможете з легкістю доїхати у будь-яку точку Львова.

Чому саме львівська нерухомість?

«НоваБудова» Львів пропонує планування квартир, яке видасться дуже зручним уже знайомим з новим типом помешкань людям – і приємно вразить тих, що дотепер мешкали у будинках типу «хрущовок». Просторі коридори; кухні, в яких можна поставити не скромний «куточок», а великий стіл, за яким поміститься уся родина; світлі кімнати з високими стінами (о, нарешті ви дозволите собі масивну люстру, а не притиснуту до стелі «тарілку»). Саме так виглядає квартира мрії – і саме тут ви будете жити.

У центрі міста можна відчути себе туристом чи бізнесменом – і тільки на околиці ви станете городянином. Саме тут батьки не борються за місце у будь-якому садочку, а обирають дошкільний навчальний заклад за власним смаком. Саме тут вам не страшно відправляти дитину до школи – їй не доведеться переходити пожвавлені перехрестя чи траси по наземних переходах. Ось чому «НоваБудова» завжди (і раніше, у Києві, і тепер, у Львові) обирає для своїх будинків саме затишні куточки міста. Якщо вас цікавить місце для того, щоб ростити дітей і заробляти гроші, вам підійде саме така нерухомість, Львівська область новобудови має в найбільш «ключових» місцях. Тихо, привітно, птахи співають, дерева шумлять - а сядьте у авто, і за 30 хвилин ви вже в центрі. Це високоякісне житло європейського класу – ідеальний варіант для родинного гніздечка.

Компанія «НоваБудова» Львів - це вельми привабливий варіант для людей, що вирішили купити нерухомість у Львові у якості придбання комерційних площ. Власний салон краси, стоматологічний кабінет, магазинчик іграшок… А головне, більше вам не потрібно буде витрачати щодня по годині-дві власного життя, їдучи на роботу. Придбайте таку нерухомість на першому поверсі свого будинку – і ви забудете, що таке пробки, запізнення і тому подібний клопіт.