Вартість квартир на столичному ринку нерухомості не завжди лояльна. Тому охочим придбати власну житлоплощу доводиться шукати кращі цінові рішення та пропозиції. Як наслідок, все частіше покупці вводять в пошукових системах «продам квартиру». Але хіба ви не заслуговуєте кращого житла? Невже це той «дім», про який Ви мріяли?
Поки Ви не відповіли, ми поспішаємо відповісти: «Ні, це не так!». Незалежно від Ваших тверджень і думок, ми не втомлюємося повторювати, що кожна людина заслуговує на якісне, а головне - нове житло. Саме його надійність є запорукою комфортного життя, для Вас і Ваших близьких.

Чому ми впевнені в, що можна купити квартиру недорого?

Компанія «Нова Будова» вже 11 років пропонує киянам якісні нові квартири за доступними цінами. Виключаючи будь-яку співпрацю з посередниками, ми дозволяємо покупцям купувати найкраще житло, без будь-яких додаткових витрат.
Житлові комплекси від «Нова Будова» розташовані в районах, що межують з Києвом. Тим не менш, вони анітрохи не поступаються житлу, що знаходиться в самому центрі столиці, і навіть перевершують його:

  1. Доступність.
    Ми вкрай негативно ставимося до участі посередників в процесі реалізації нерухомості. Цей крок, який полегшує життя забудовників, істотно збільшує ціни на новобудови. Компанія «Нова Будова» прагне довести, що якісне житло може бути доступним, тому не співпрацює з якими-небудь агентствами.
  2. Якість.
    Ми є прихильниками європейського підходу до діяльності, і всіляко використовуємо його на кожному етапі власної роботи: починаючи з проектування об'єкта, і закінчуючи його безпосередньою реалізацією. Таке бачення зобов'язує нас створювати виключно якісне житло. Для його зведення ми залучаємо найкращих фахівців власної справи, а також використовуємо тільки ті будівельні матеріали, які відповідають міжнародним вимогам.
  3. Комфорт.
    Для нас важливо, щоб придбане житло стало непросто приналежними Вам квадратними метрами, а улюбленим будинком і фортецею. Тому кожен зведений нами об'єкт відповідає цілому ряду вимог. Наприклад, навіть будучи розташованим на кордоні зі столицею, він дозволяє добратися в будь-який куточок Києва не більш ніж за 30 хвилин.

Придбати житло в місті Вишневе, чи купити квартиру на Борщагівці?

Компанія «НоваБудова» пропонує Вашій увазі новобудови в Софіївській Борщагівці, що ближче ніж аналогічні квартири в Вишневому, але з кращою транспортною розв’язкою . У порівнянні з вартістю переважної більшості новобудов Києва, ціни на квартири у Вишневому та на Борщагівці приємно радують. Невелика віддаленість від столиці, а також низька ступінь урбанізації району дозволяють пропонувати Вам не тільки якісне, але і доступне житло.

Крім того, продаж квартир у Вишневому від забудовника «Нова Будова» відбувається виключно безпосередньо. Тобто, ми виключаємо будь-яку участь посередників. Продаж новобудов без залучення, в процес, третіх осіб також дозволяє істотно спростити купівлю та оформлення Вашої нової нерухомості.
Квартира у Вишневому - це не просто квадратні метри. Така інвестиція є запорукою комфортного життя для Вас і Ваших близьких.