Часто батьки, вирішивши купити житло своїй дорослій (або майже дорослій) дитині «на виріст», в першу чергу дивляться на присутність поряд із будинком вишів або крупних офісних центрів. Чомусь мало хто замислюється про те, що слід прискіпливо вивчити відгуки і репутацію забудовника! А між тим, саме від нього залежить, чи не стане будинок до повноліття вашої дитини аварійним. Компанія «НоваБудова», котра перебралася на львівський ринок житла зі столиці, попереджає: вибір забудовника набагато важливіший навіть за вартість метра квадратного. Грамотно продуманий метраж, якісні стіни, що не даватимуть тріщин роками, стовідсоткова впевненість у тому, що будинок буде зведений від початку до кінця – ось що таке обдумане вкладання коштів у своє майбутнє.


Якісне житло у Львові – гарантія впевненості у мабутньому

Скоріше за все, зараз ви не так плануєте його майбутнє, як вигідно вкладаєте гроші – а особливо якщо вам трапилося доступне житло в новобудові. Поки маля ростиме, ваша задача – вибрати варіант, котрий допоможе найкраще здати «метри» орендарям. А вони звертають увагу на стан будинку в цілому, і квартири – у тому числі. Так що новобудови – поза конкуренцією. Тут вам і ремонти свіжі, і коридор, і світлі, і ліфти не пописані. Тим більше, що всі будинки компанії «НоваБудова» розміщені дуже вигідно: район зелений, придатний до життя, але до центру – рукою подати. А до того ж, біля будинків є місця для парковки – що дуже важливо для сучасних родин, адже рідко яка з них зараз обходиться без власної автівки.

До речі, ще один вагомий аргумент на користь первинного житла. Так, вторинний ринок може запропонувати вам більш низьку вартість квадратного метра, у той час як ціни на житло у Львові в новобудові будуть трішки вищими (щоправда, якщо оцінити той факт, що мається на увазі порівняння старих квартир в «аварійному» стані і нових приміщень з ідеальними трубами, штукаруткою і проводкою, то ця економія повністю нівелюється на користь «НовоїБудови»). До того ж, за таким помешканням не буде тягтися довгого «хвоста» з колишніх мешканців, у тому числі малолітніх або незаконно виписаних. Це буде виключно ваша квартира, без небезпеки, що одного не-прекрасного дня у ваші двері постукають з претензіями.


Доступна ціна на житло від компанії “НоваБудова”

Отже, скоро ваше пташеня покине отчий дім. Вартість житла у Львівській області буде нижчою, ніж у центрі, але у вашому випадку краще купити нерухомість у тому ж районі, що мешкаєте ви. Щоб не розриватися між різними районами, вам краще продати свою квартиру у центрі і, доклавши коштів, купити дві на окраїні (благо, «НоваБудова» пропонує ідеальні варіанти, які сподобаються навіть корінним городянам). Купуйте квартири собі і сину чи доньці поряд, так ви на перших порах зможете наглядати за вашим «пташеням» - а з часом вас попросять часто приїздити в гості, щоб посидіти з онуками. До речі, ось іще один аргумент на користь передмістя: прекрасні двори для прогулянок із візочком.

Первинний ринок нерухомості - це продаж житла у Львові без посередників, що значно спростить для вас процедуру купівлі. Якщо ж ви хочете, щоб у майбутньої покупки була дуже невисока ціна на житло, тобто центральні райони, вам не підійдуть. Але досвід «НовоїБудови» довів – передмістя може бути чудовим місцем для проживання. За плечима компанії – безліч будинків на межі Києва і навколишніх сіл, і безліч киян вже переїхали у них, залишившись дуже задоволеними такою зміною місця проживання. Тепер подібні переїзди будуть доступні і мешканцям міста Лева. Поспішіть оцінити всі переваги заміської тиші першими!